Sortiment

Dámské a pánské hodinky

EDOX - švýcarské hodinky EDOX

 Dnes EDOX, hrdý na své rodinné vlastnictví a řízení, podporuje svou dobře vybudovanou pověst kvalitních výrobků a zajímavého designu. V šedesátých letech byla například vytvořena průkopnická kolekce hodinek DELFIN s vodotěsností do 200m díky pouzdru s dvojitým zadním víkem utěsněným dvojitým voděodolným těsněním. Společnost také vyvinula a vyrobila „Geoskop“ – universální hodinky jejichž číselník prováděl otočku za 24 hodin a ukazoval GMT čas a polohu slunce na nebi.

více o značce EDOX

CLAUDE BERNARD - švýcarské hodinky 

Claude Bernard vyhovuje zvýšené poptávce po švýcarských hodinkách v dostupných cenách a nabízí následující výhody a jistoty.
Hodinkám je vtištěn "švýcarský design", který vzniká v týmu vlastních zkušených návrhářů. Strojky v hodinkách jsou švýcarské výroby. Společnost pečlivě sleduje precizní práci při výrobě a proto hodinky prochází důkladnou kontrolou kvality v každé fázi výroby. Zárukou kvality je bezesporu dvouletá mezinárodní garance hodinek Claude Bernard. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.

více o značce Claude Bernard

 

NATAHOVAČE HODINEK

Designhütte a Heisse & Sohne  - Německé značky exkluzivních i standardních vysoce kvalitních natahovačů hodinek.

                                                                                                       nabídka natahovačů Designhütte

                                                                                                                                                                  nabídka natahovačů Heisse&Söhne

 

Stolní a nástěné hodiny 

Stolní a nástěné hodiny AMS

Dnes má společnost 25 stálých pracovníků a výrobní prostor na 1500m2 pro výrobu jednotlivých částí, povrchové detailní dokončování a montáž.     

pokračujte na sortiment značky AMS

Luxusní kazety na šperky

FRIEDRICH LEDERWAREN

Friedrich Lederwaren GmbH byla založena v roce 1983 pod jménem Friedrich Lederwaren, jako samostatný podnik. Firma se rychle rozrůstala a již v roce 1987 se přemístila do nové budovy s kancelářemi, skladem a vlastním produkčním místem. Stále větší potřeba míst pro prezentaci a vlastní vývoj vyústila v roce 1993 dalším rozšířením předváděcí haly na současných 200m2.

více o značce Friedrich Ledenwaren

Ocelové šperky

STRACK – Německé ocelové šperky

Výrobce kravatových spon, manžetových knoflíčků, spon na peníze a dalších šperků z oceli i obecného kovu.

produkty značky Starck

Německé kožené řemínky

Di-model

Kvalitní řemínky z teletiny i originálů kůží krokodýla, aligátora, ještěrky, pštrosa a žraloka nabízené v široké škále rozměrů a barev.

 

Stříbrné šperky


Stříbrné šperky Silver Cat

 

Kolekce je tvořena zkušenými návrháři s citem pro detail a respektem k přání zákazníků. Šperky jsou odrazem jak současného moderního designu, tak i tradičních elegantních motivů. Kvalita zpracování snese ta nejpřísnější kritéria. Každý šperk je podroben velmi přísné kontrole, aby odpovídal požadavkům pro jeho komfortní nošení. Samozřejmostí je finální úprava rhodiováním, šperky jsou zdobeny kubickými zirkony, sladkovodními perlami a na barevné tóny je použit email. Společnost AVIKO TIME s.r.o. ručí za pravost šperku svou odpovědnostní značkou AVT na každém výrobku SILVER CAT. 

                                                                                                   www.avikotime.cz/eshop/stribrne-sperky-silver-cat/

Souhlasím se vším