Partnerství & Charita

PŘEDVÁNOČNÍ PREZENTACE 2014

 

Aviko Time s.r.o. dále prohlubuje  partnerství s Davidem Křížkem nejznámějším jachtařem a Markem Černoškem předsedou sdružení CAIHP. V listopadu se uskutečnila předvánoční prezentace hodinek EDOX. Této akce se zúčastnili nejznámější jachtař v České republice ambassador David Křížek a Marek Černošek předseda sdružení CAIHP (Česká asociace hokejistů). Při této příležitosti byl panu Davidu Křížkovi předán nový model hodinek EDOX Hydro Sub 80201 3 BUO BU a jachtařská bunda s logem EDOX.

 

 

 

Z leva: Lubor Viktorin - jednatel společnosti  Aviko Time s.r.o., Marek Černošek - předseda sdružení CAIHP, David Křížek - nejznámější jachtař v České republice a Jaroslava Kolínská - jednatelka společnosti Aviko Time s.r.o.

 

 

 

HOKEJ CHARITY GOLF CUP 2014

Společnost Aviko Time prohloubila partnerství a zapojila se v jeho rámci s Českou asociací hokejistů CAIHP i do druhého ročníku Hokej Charity Golf Cup 2. mistrovství hokejistů v golfu. Turnaj proběhl na Kunětické Hoře pod záštitou CAIHP a vedením hlavního organizátora Jiřího Vykoukala, bývalého hokejového reprezentanta. Výtěžek z akce ve výši 60.000,- byl poukázán na konto Tomáše Zelenky, který utrpěl 22. 2. 2001 během čtvrtfinále play-off 1.ligy zranění - zlomeninu krčního obratle C5.
Mistrovství se zúčastnilo 49 hráčů ledního hokeje, účastníků soutěží NHL, KHL, Tipsport extraligy, Finské SM-liigy, Švédské Elitserien, Švýcarské Nationaliig A, Slovenské extraligy a Německé DEL.

více na www.hokejcharitygolf.cz

Partnerství XC Business Tour

Jsme partnery golfového turnaje XC BUSINESS TOUR 2013. Turnaj se koná od d 16.5. do 3.10. 2013. 

Více na www.xctour.cz

 

 

    Partnerství s výstavou  Lodě na vodě

 

 

 

Ambasadoři hodinek EDOX v České republice.
SPOJENÍ MISTRŮ
 

Martin Prokop

AVIKO TIME s.r.o., výhradní distributor značky Edox v České republice, podepsala smlouvu o partnerství se závodním jezdcem a mistrem světa v juniorské třídě WRC z roku 2009 Martinem Prokopem.
Firma navázala na kontrakt švýcarského výrobce hodinek Edox s organizátory rally FIA World Rally Championship (WRC). Edox díky oficiální časomíře závodů WRC tak posiluje svou pozici a mezinárodní povědomí o značce.

Edox připravil speciální kolekci hodinek věnovanou WRC. Skalní sportovní fanoušky nadchne model WRC Chronorally Automatic Chronograph. Milovníky historie seriálu WRC osloví modely WRC Classic.
Na sklonku roku 2011 vstoupil Martin Prokop do královské kategorie rally – WRC, ve které jezdí na voze Ford Fiesta RS WRC. Stal se tváří značky Edox modelové řady WRC

www.martinprokop.com


David Křížek

České zastoupení značky Edox rozšiřuje od letošního března svou působnost v dalším adrenalinovém sportu partnerstvím s nejznámějším českým oceánským jachtařem, vicemistrem osamělých mořeplavců Davidem Křížkem.
Navazuje tak na bohatou historii Edox v oblasti vodních sportů, kde se stal Edox oficiální časomírou rychlostních člunů (Class-1 World Powerboat Championship) a partnerem jachtařského klubu MINA SEYAHI DUBAI.
Celkem čtyřikrát přeplul David Křížek Atlantik. Jednou na ultralevém nafukovacím šesti metrovém katamaránu. Jednalo se o světovou premiéru. Největším úspěchem bylo celkové 3. místo v závodě osamělých mořeplavců z Francie do Brazílie Transat 6,50. Na domácích mistrovstvích vybojoval 28 medailí. V současné době závodí zejména na extrémně rychlých katamaránech, kde se také zařadil mezi světovou špičku.
Stává se tváří značky Edox modelové řady Grand Ocean.


www.davidkrizek.cz


Aleš Loprais

Edox se stal novou oficiální časomírou světově proslaveného závodu Dakar Rally Raid pro tři závodní sezóny 2012-2014. Na tuto událost v letošním dubnu navazuje výhradní distributor značky Edox a uzavírá partnerství se známým vicemistrem nejtěžšího závodu na světě Rally Dakar Alešem Lopraisem. Do závodní tatry se Aleš Loprais poprvé posadil v sedmi letech. Svou premiéru na Dakaru absolvoval na horké sedačce navigátora po boku svého strýce Karla Lopraise v sezóně 2006.
Je držitelem dvou zlatých medailí (2008 Hungarian Baja a 2011 Silk Way Rally) a tří bronzových ( 2007 Rally Dakar, 2008 Dakar Series – CER, 2009 Dakar Series - Silk Way).
Stává se tak dalším ambasadorem značky EDOX pro modelovou řadu Dakar.

www.loprais.cz

 

 

Souhlasím se vším